Home Działalność
PLAN PRACY SAMORZĄDU PDF Drukuj Email

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM IM.KS. JANA TWARDOWSKIEGO W PIŁAWIE GÓRNEJ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Organizacja i współorganizacja imprez i apeli:

1. Dzień Chłopca

2. Demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego - przygotowanie szkoły do uzyskania certyfikatu "DEMOKRATYCZNA SZKOŁA".

3. Dzień Edukacji Narodowej

4. Dzień Górnika i Skalnika

5. Mikołajki

6. Dzień Kobiet

7. Dzień Służby Zdrowia

8. Dzień Pielęgniarki

9. Dzień Patrona

Podczas apeli kultywowane są tradycje placówki, zwracana jest uwaga na zasady bezpieczeństwa, znajomość numerów alarmowych, kulturalne zachowanie się w szkole i poza nią.

Organizacja konkursów:

1. Konkurs na "Superkulturalną Klasę"

2. Konkurs na "Najsympatyczniejszą uczennicę i najsympatyczniejszego ucznia w szkole"

3 Konkurs "Świąteczna klasa"

Organizacja comiesięcznych apeli porządkowych (ostatni tydzień miesiąca), na których nagradzanych jest po dwoje uczniów z każdej klasy za wzorowe zachowanie.

Wspomaganie pracy placówki (sprawdzanie obuwia zmiennego i zwrotów grzecznościowych w klasach).

TABLICA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO UMIESZCZONA JEST NA PIERWSZYM PIĘTRZE.