Home Wrzesień 2010
Wrzesień 2010
DZIEŃ JABŁKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   

 

Atrakcją dla wszystkich dzieci i pracowników SOSW był happening "Wszyscy jemy jabłka".

W tym dniu każdy mógł skosztować pysznych i zdrowych owoców, napić się kompotu jabłkowego, obejrzeć prezentację multimedialną zachęcającą do jedzenia jabłek oraz skosztować pysznych szarlotek. Panie, które przygotowały tą niespodzianką zadbały o kolorowy wystrój szkoły i wesołe piosenki o zdrowiu. Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie:

Ułóż hasło zachęcające do jedzenia jabłek,  mogło odszukać,  na powieszonych w całej placówce papierowych jabłkach swoje dzieło. Takie happeningi cieszą się dużym powodzeniem w naszej placówce. Jest to prosty sposób, aby pokazać dzieciom różne ważne sprawy,  w sposób ciekawy  i  zrozumiały.

 

 

 

Więcej…
 
PREZENTACJE DZIERŻONIOWSKIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   

 

W dniach 25.09.2010- 26.09.2010 w hali OSIR, w Dzierżoniowie odbywały się prezentacje firm i placówek oświatowych z powiatu. Nasz ośrodek reprezentował Warsztat Terapii Zajęciowej. Wystawa jaką przygotowali terapeuci cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na prezentacjach spotkaliśmy przedstawicieli z zaprzyjażnionej szkoły specjalnej w Lanskroun. Na pamiątkę spotkania pani dyrektor Teresa Budzyk i kierownik Warsztatu pani Lidia Bakalarz wręczyły gościom z Czech upominki, wykonane przez uczestników warsztatu.

 

 

 

 

 

 

 
Spotkanie z Jurkiem Owsiakiem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   

Dnia 23.09.2010 roku młodzież z naszej placówki pojechała na spotkanie z Jurkiem Owsiakiem, organizowane przez dzierżoniowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Zespole Gimnazjów nr 3 w Dzierżoniowie. Pan Owsiak opowiadał o działalności WOŚP i o Woodstocku. Podkreślał również, aby młodzież zrezygnowała z próbowania, zażywania narkotyków i dopalaczy, ponieważ najlepsza zabawa jest wtedy, kiedy możemy brać w niej udział bez zatruwania organizmu. Zapytaliśmy pana Jurka co najbardziej lubi robić w wolnym czasie, na co szczerze nam odpowiedział. Na pamiątkę spotkania lider WOŚP wpisał się nam do kroniki.

 

 

 

 

 
Sprzątanie Świata - Polska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   

Sprzątanie Świata - Polska. 21.09.2010.

 

 

Więcej…
 
Wycieczka do Zakopanego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   

Wycieczka do Zakopanego. 14.09.2010.

 

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2