Home Grudzień 2013
Grudzień 2013
WIGILIA 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   

 

Wigilia to jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku, zarówno dla wszystkich uczniów naszej placówki jak i dla nauczycieli oraz rodziców.

18 grudnia 2013 roku odbyła się uroczysta Wieczerza Wigilijna, na której gościliśmy przedstawicieli miasta, parafii oraz rodziców i zaproszonych gości.

Obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły, śpiewaliśmy wspólnie kolędy a na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć niespodzianek - na każde dziecko czekał indywidualny prezent pod choinką.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM STRAŻY POŻARNEJ. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   

 

Dnia 29.01.2014r. w naszej placówce gościliśmy przedstawiciela Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa. Starszy kapitan Arkadiusz Kleban przybliżył uczniom i uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej sytuacje zagrażające naszemu zdrowiu i życiu w przypadku wystąpienia pożaru oraz ulatniania się czadu. Na początku spotkania wszyscy przypomnieliśmy sobie ważne numery telefonów alarmowych. Oglądaliśmy prezentację multimedialną oraz wysłuchaliśmy ciekawych opowiadań dotyczących pracy strażaka. Każdy z nas, na pewno zapamięta cenne wskazówki jakie przekazał nam nasz gość, a szczególnie przydadzą nam się one w okresie  ferii zimowych oraz innych wolnych dni od zajęć.

 

 

 

 
ZIELONA SZKOŁA W BOBOLINIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   

 

 

 

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2